Strona główna » Zaufali nam

Zaufali nam

marlesz

Marlesz

Firma powstała w styczniu 1983 r. pod nazwą „Wyroby z drutu” w Sławkowie jako firma rodzinna. W wyniku rozwoju, zwiększenia liczby pracowników oraz portfela klientów, aktualnie firma działa jako spółka kapitałowa PPHU MARLESZ Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej i obsługuje składy budowlane, hurtownie, sklepy na terenie całego kraju, bierze udział w międzynarodowych targach budowlanych. Podstawową osią działalności firmy jest produkcja gwoździ, siatek stosowanych w różnych dziedzinach przemysłu budowlanego i wyroby z drutu.  

tropicalsun

Tropical Sun Tours

Tropical Sun Tours Sp. z o.o. jest licencjonowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych, wyspecjalizowanym w kierunkach tropikalnych. Dominikana, Kuba, Meksyk, Jamajka, Mauritius czy Seszele to zdecydowanie klimaty naszego Klienta. Tropical Sun Tours organizuje wyjazdy ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań swoich klientów, dając im duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu spędzanych wakacji. Indywidualne podejście pozwala na niestandardową organizację podróży taką jak połączenie kierunków podczas jednego wyjazdu, zmianę hoteli na wybranej destynacji w ramach jednej podróży. Oprócz siedziby w Polsce, spółka posiada także filię w Dominikanie, gdzie dodatkowo specjalizuje się w organizacji ślubów na plaży. 

tax-net

TAX-NET S.A.

TAX-NET Spółka akcyjna jest firmą zajmującą się księgowością i doradztwem podatkowym, notowaną na rynku NewConnect. Zrzesza specjalistów, którzy od 25 lat wspierają przedsiębiorców z różnych środowisk biznesowych na Śląsku i poza nim. Aktywnie tworzy lokalną przedsiębiorczość i oferuje usługi księgowe oparte na zaufaniu i dobrym partnerstwie biznesowym. TAX-NET S.A. prowadzi księgi główne i pomocnicze, ewidencję środków trwałych i operacji gospodarczych, przygotowuje rozliczenia, sprawozdania i raporty.  

szeptun

Szeptun – uczymy rozumieć psy

Szeptun to firma prowadzona z prawdziwą pasją, oddaniem i miłością do psów. Głównym przedmiotem działalności jest prowadzenie usług treningowych, behawioralnych, psychologicznych. Dzięki kursom prowadzonym przez Szeptuna, właściciele czworonożnych przyjaciół uczą się rozumieć swoje psy, ich potrzeby, komunikację, zachowanie. Szeptun prowadzi także wysoko wyspecjalizowany hotel dla psów z wdrożoną autorską metodą  przygotowania psów do samodzielnego pobytu w hotelu 

polesie

Polesie

Polesie Sp. z o.o. to firma rodzinna z kilkudziesięcioletnią historią. Z powodzeniem zajmuje się krajowymi oraz międzynarodowym przewozem towarów, w tym transportem drogowym, organizowaniem przewozów lądowych, morskich i powietrznych. Drugim trzonem działalności spółki jest pośrednictwo handlowe w międzynarodowej sprzedaży towarów.  

off the grid

Off the Grid Projektowanie i Szycie na Miarę

Właścicielka firmy Sylwia Gierez-Dobiczek to projektantka mody, przedsiębiorca, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet i mężczyzn Off The Grid. Doradza w kwestii biznesowego i wizerunkowego savoir-vivre, którego nieodłącznym elementem jest wygląd zewnętrzny, dobre maniery czy sposób komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Dba o elegancki i ponadczasowy wygląd kobiet i mężczyzn. Tworzy spersonalizowane i funkcjonalne projekty oraz szyje na miarę odzież dla osób, które chcą podkreślić swój indywidualny styl, niezależność oraz naturalną pewność siebie. 

my clinic

My clinic

My Clinic to firma zajmująca się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. W placówce My Clinic pacjenci znajdują specjalistyczną pomoc ze stomatologii, laryngologii oraz tomografii 3D, peridentologii, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Jedną ze specjalności My Clinic jest implantologia. 

MULTI-ON

Multi On

Multi-On to firma zajmująca się pośrednictwem przy zawieraniu umów leasingu i najmu samochodów. Mutli-On pomaga klientom kompleksowo od momentu wyboru właściwego modelu samochodu, po rodzaj finansowania i warunki finansowania aż po moment odbioru samochodu. Firma pomaga także w wyborze właściwego ubezpieczenia.  

marion

Marion

Marion Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1993 r., jako pierwsza na rynku tych usług dostarczała ekskluzywne meble kuchenne na zamówienie. Lata doświadczeń, współpracy z klientami, architektami, dostawcami pozwoliły dynamicznie rozwijać działalność. Poza własną produkcją ekskluzywnych mebli kuchennych na zamówienie oraz innych mebli projektowanych ma w ofercie najwyższej jakości meble włoskich producentów, własną hurtownię akcesoriów meblowych oraz materiałów dla meblarstwa. Spółka posiada własny showroom, w którym na powierzchni ponad 2000 m2 zapoznać się można z szeroką gamą jej oferty. 

krupinscy

Krupińscy II

Firma F.P.H.U. Krupińscy II Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1980r. Pierwsze znaki drogowe wykonywali z maty szklanej i żywicy, znaki te można do dziś spotkać na drogach naszego województwa. Firma zajmuje się czasową i docelową organizacją ruchu drogowego. Nasz klient oferuje bariery energochłonne, oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome cienkowarstwowe, oznakowanie tymczasowe, barierki dla pieszych, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego np. pachołki drogowe, azyle, progi zwalniające, blokady parkingowe, lustra drogowe. 

niko jubiler

Niko Jubiler

Firma prowadzi salon z biżuterią złotą i srebrną oraz świadczy dopasowane do klientów usługi jubilerskie. Firma zajmuje się realizacją obrączek i pierścionków, wykonuje również spersonalizowaną biżuterię na zamówienie. Należy do polskiego towarzystwa gemmologicznego, co świadczy o wysokim standardzie świadczonych usług.  

karta

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Karta Dużej Rodziny funkcjonuje zarówno w instytucjach publicznych, jak i w prywatnych firmach. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą z takich zniżek skorzystać także w naszej Kancelarii.  

geostate

Grupa Geostate

Firma GEOSTATE świadcząca usługi geodezyjne powstała w 2007 roku. Od tego momentu zrealizowała wiele inwestycji budowlanych z inwestorami i generalnymi wykonawcami oraz poszerzała swój park urządzeń geodezyjnych. W chwili obecnej jest w stanie zmierzyć się z każdym zadaniem geodezyjnym. Pomiary realizuje z lądu, wody i powietrza. Firma wykonuje także prace geodezyjne przed zakupem czy dzierżawą nieruchomości celem umożliwienia klientom oceny oszacowania kosztów przygotowania planowanej inwestycji. 

efprinta klient kancelarii prawnej KRS

Efprinta

Efprinta to lider w produkcji etykiet samoprzylepnych. Efprinta sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych na roli, taśm termotransferowych do drukarek kodów kreskowych oraz etykiet kolorowych z nadrukiem do 12 kolorów. Posiada nowoczesną drukarnią dzięki czemu oferuje produkty, zarówno o standardowych kształtach i rozmiarach, a także etykiety niestandardowe produkowane według zapotrzebowania klientów. 

dabis klient kancelarii KRS

Dabis Budownictwo

Dabis Budownictwo zajmuje się wykonywaniem robót budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem robót żelbetowych. W swoim portfolio posiada szereg zrealizowanych i odebranych przez inwestorów kompleksowych realizacji budowlanych. Spółka  świadczy także  na rynku usługi w zakresie robót ziemnych, wyburzeniowych, a także wykonywania sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych. W oparciu o stale rozbudowywany park maszynowy oraz doświadczenie pracowników jest w stanie zaoferować bezpieczne i trwałe wykonanie nawet złożonych i wymagających zachowania odpowiedniej koordynacji prac wyburzeniowych ziemnych i instalacyjnych. 

babcock wanson

Babcock Wanson

Firma Babcock Wanson jest głównym międzynarodowym dostawcą urządzeń i rozwiązań w zakresie przemysłowych urządzeń grzewczych, którego długa tradycja sięga ponad 100 lat. Firma świadczy kompleksowe usługi od produkcji, dystrybucji przez montaż i serwis m.in. kotłów parowych, kotłów wodnych, elektronicznych kotłów przemysłowych, systemów uzdatniania wody, a także ofertuje rozwiązania i pakiety pod klucz. Urządzenia produkowane są w dwóch zakładach produkcyjnych. Lokalne oddziały – w tym Oddział w Polsce w Gliwicach – umiejscowione są w ośmiu krajach w Europie i wokół niej.  

cmyk alternative firma współpracująca z kancelarią KRS

Cmyk Alternative

Cmyk Alternative to firma oferująca szeroką gamę produktów poligraficznych, w tym w szczególności tusze i tonery. W swoim asortymencie posiada także drukarki, akcesoria komputerowe, szeroką gamę dostosowanych do potrzeb klienta papierów drukarskich.  

incop

Incop

Incop to firma posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie w branży techniki łączenia. Zajmuje się sprzedażą produktów łączeniowych takich jak nity, nitonakrętki, nitośruby, nakrętki, wkręty, śruby, wiertła. Współpracuje na stałe z wiodącymi producentami z Europy i Azji. Przedstawiciele firmy pomagają klientom w doborze optymalnej techniki łączenia, a także proponują odpowiednie elementy złączne i narzędzia, dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań danego projektu.  

metalsonic

Metal Sonic

Firma Metal Sonic Sonia Piwowar została założona w lipcu 2017 roku i od tamtej pory czynnie działa na rynku wyrobów hutniczych i stalowych. Oferuje szeroką gamę usług związanych z obróbką metali, wypalaniu blach za pomocą lasera światłowodowego i lasera gazowego oraz sprzedaży metali. Oferuje także sprzedaż blach różnego rodzaju i grubości. Posiada w swojej ofercie blachy stalowe, aluminium, miedziane, mosiężne i inne. Ponadto, zajmuje się również obróbką metali, taką jak cięcie, gięcie, frezowanie i inne.

SK 1964

Stowarzyszenie Kibiców SK 1964

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice “SK 1964” to jedyne formalne zrzeszenie kibiców GKS Katowice. Zostało założone w2007 roku. Stowarzyszenie organizuje wyjazdy na spotkania drużyny poza Bukową, organizuje akcje społeczne, charytatywne i promocyjne, scala działalność innych nieformalnych grup działających przy GKS 

thermatec

Home Star

Home Star Sp. z o.o. to firma produkująca pompy ciepła. Poprzez sieć dystrybutorów i instalatorów produkty marki Thermatec można nabyć zarówno w Polsce jak i za granicą. Dostarczane przez Home Star pompy ciepła, zespoły szaf hydraulicznych czy chociażby same zasobniki ciepłej wody użytkowej cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, solidnością, ale także – co rzadkie na tym rynku usług – dobrym designem. W produkcji wykorzystuje najwyższej jakości materiały takie jak: aluminium, stal nierdzewna typu duplex czy tworzywa takie jak ASA. To bezpośrednio daje gwarancję bezpieczeństwa, najwyższej jakości i satysfakcji dla każdej osoby decydującej się na współpracę z marką THERMATEC.

stalsystems

Stal System

Spółka STAL-SYSTEMS S.A. rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2006 r. jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STAL-SYSTEMS wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w branży konstrukcji stalowych, budowlanych i energetycznych. W chwili obecnej główny zakres działalności firmy to produkcja konstrukcji stalowych, budowa obiektów przemysłowych, produkcja i modernizacja elementów elektrofiltrów, montaż konstrukcji i urządzeń przemysłowych 

Logo Kancelarii Prawnej

Knapek Rybczyński Szmit i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

ul. Zabrska 18, 40-083 Katowice
godziny otwarcia: pn.-pt. 08:00-17:00