Zespół

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” to motto, które przyświeca pracy w naszym zespole prawnym. Od samego początku powstania naszej kancelarii adwokackiej, dokładamy sił, aby stworzyć zgrany i rozumiejący się zespół. Każdego dnia dbamy o dobrą atmosferę pracy i utrzymanie przyjaznych relacji w naszym biurze. Wierzymy w grę zespołową i że to właśnie dzięki zaangażowanym pracownikom i współpracownikom możemy świadczyć naszym klientom usługi prawne na odpowiednim poziomie. W tym celu członkowie naszego zespołu nieustannie się dokształcają i szkolą, w tym na studiach podyplomowych, kursach czy konferencjach, następnie dzielą ze sobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem.  

Każdy z adwokatów, radców prawnych czy prawników należących do naszego zespołu specjalizuje się w wybranych dziedzinach prawa, w których zdobywa bogate doświadczenie praktyczne i dzięki czemu jako kancelaria możemy oferować naszym klientom szeroki zakres usług prawnych na wysokim poziomie merytorycznym.  

Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami, aby móc świadczyć kompleksową pomoc prawną w sprawach wymagających wiedzy eksperckiej.  

W skład naszego zespołu kancelarii adwokackiej wchodzą także osoby, które każdego dnia wspierają pracę adwokata lub radcy prawnego w kontaktach z sądami lub urzędami oraz zajmują się organizacją wewnętrzną biura, dbają o sprawny obieg informacji i korespondencji.  

Dzięki tak stworzonemu zespołowi kancelarii, możemy zagwarantować klientom kompleksową obsługę prawną, zarówno w zakresie reprezentacji przed sądem w indywidualnych sprawach jak i obsługę korporacyjną dotyczącą prowadzonej działalności gospodarczej, planowanych transakcji, przekształceń czy inwestycji. 

Zapraszamy Państwa do poznania sylwetek członków naszego zespołu kancelarii adwokackiej. 

Katarzyna Knapek

adwokat-partner

Swoją karierę rozpoczęła w 2010 r. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach w 2014 r. Większość swego zawodowego czasu Adwokat Katarzyna Knapek poświęca na obsługę przedsiębiorców…

Tomasz Rybczyński

adwokat-partner

Adwokat Tomasz Rybczyński swoją praktykę rozpoczął w 2011 r., zdając egzamin zawodowy w roku 2015 r. W swej pracy adwokat Tomasz Rybczyński koncentruje się na udzielaniu pomocy prawnej  w zakresie prawa karnego…

Karolina Szmit

adwokat-partner

Swoją karierę rozpoczęła w 2010 r. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej od 2015 r. W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym…

Współpracownicy

Karolina Uzdowska prawnik współpracujący z Kancelarią KRS Katowice

Karolina Uzdowska

adwokat
Urszula Klisiewicz – Makuła prawnik współpracujący z Kancelarią KRS Katowice

Urszula Klisiewicz–Makuła

adwokat
Mateusz Jaracz prawnik współpracujący z Kancelarią KRS Katowice

Mateusz Jaracz

adwokat
dr Aleksandra Rożnowska prawnik współpracujący z Kancelarią KRS Katowice

dr Aleksandra Rożnowska

adwokat
Anna Bednarz–Bańkowska prawnik współpracująca z Kancelarią KRS Katowice

Anna Bednarz–Bańkowska

adwokat
Joanna Gorzała prawnik współpracująca z Kancelarią KRS Katowice

Joanna Gorzała

kierownik sekretariatu

Anna Słowikowska

dr prawa kanonicznego

Jakub Leraczyk

radca prawny

Jolanta Damec

prawnik

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Jesteśmy zespołem doświadczonych i zaangażowanych adwokatów. Świadczymy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy.

Logo Kancelarii Prawnej

Knapek Rybczyński Szmit i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

ul. Zabrska 18, 40-083 Katowice
godziny otwarcia: pn.-pt. 08:00-17:00