Zespół

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” to motto, które przyświeca pracy w naszym zespole prawnym. Od samego początku powstania naszej kancelarii adwokackiej, dokładamy sił, aby stworzyć zgrany i rozumiejący się zespół. Każdego dnia dbamy o dobrą atmosferę pracy i utrzymanie przyjaznych relacji w naszym biurze. Wierzymy w grę zespołową i że to właśnie dzięki zaangażowanym pracownikom i współpracownikom możemy świadczyć naszym klientom usługi prawne na odpowiednim poziomie. W tym celu członkowie naszego zespołu nieustannie się dokształcają i szkolą, w tym na studiach podyplomowych, kursach czy konferencjach, następnie dzielą ze sobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem.  

Każdy z adwokatów, radców prawnych czy prawników należących do naszego zespołu specjalizuje się w wybranych dziedzinach prawa, w których zdobywa bogate doświadczenie praktyczne i dzięki czemu jako kancelaria możemy oferować naszym klientom szeroki zakres usług prawnych na wysokim poziomie merytorycznym.  

Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami, aby móc świadczyć kompleksową pomoc prawną w sprawach wymagających wiedzy eksperckiej.  

W skład naszego zespołu kancelarii adwokackiej wchodzą także osoby, które każdego dnia wspierają pracę adwokata lub radcy prawnego w kontaktach z sądami lub urzędami oraz zajmują się organizacją wewnętrzną biura, dbają o sprawny obieg informacji i korespondencji.  

Dzięki tak stworzonemu zespołowi kancelarii, możemy zagwarantować klientom kompleksową obsługę prawną, zarówno w zakresie reprezentacji przed sądem w indywidualnych sprawach jak i obsługę korporacyjną dotyczącą prowadzonej działalności gospodarczej, planowanych transakcji, przekształceń czy inwestycji. 

Zapraszamy Państwa do poznania sylwetek członków naszego zespołu kancelarii adwokackiej. 

Katarzyna Knapek

adwokat-partner

Swoją karierę rozpoczęła w 2010 r. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach w 2014 r. Większość swego zawodowego czasu Adwokat Katarzyna Knapek poświęca na obsługę przedsiębiorców…

Tomasz Rybczyński

adwokat-partner

Adwokat Tomasz Rybczyński swoją praktykę rozpoczął w 2011 r., zdając egzamin zawodowy w roku 2015 r. W swej pracy adwokat Tomasz Rybczyński koncentruje się na udzielaniu pomocy prawnej  w zakresie prawa karnego…

Karolina Szmit

adwokat-partner

Swoją karierę rozpoczęła w 2010 r. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej od 2015 r. W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym…

Współpracownicy

Karolina Uzdowska

Karolina Uzdowska

adwokat
Urszula Klisiewicz – Makuła

Urszula Klisiewicz–Makuła

adwokat
Mateusz Jaracz

Mateusz Jaracz

adwokat
dr Aleksandra Rożnowska

dr Aleksandra Rożnowska

adwokat
Anna Bednarz–Bańkowska

Anna Bednarz–Bańkowska

adwokat
Joanna Gorzała

Joanna Gorzała

kierownik sekretariatu

Anna Słowikowska

dr prawa kanonicznego

Jakub Leraczyk

radca prawny

Jolanta Damec

prawnik

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Jesteśmy zespołem doświadczonych i zaangażowanych adwokatów. Świadczymy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy.

Knapek Rybczyński Szmit i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

ul. Zabrska 18, 40-083 Katowice
godziny otwarcia: pn.-pt. 08:00-17:00